RU  UA

Дізнатися

Як вам гол Артема Довбика у ворота Швеції? А реакція коментатора? Сьогодні він теж зірка соцмереж

АРТЕМ ДОВБИК!!! АРТЕМ ДОВБИК!!! АРТЕМ ДОВБИК!!!

29 червня збірна України з футболу відіграла в Глазго важкий 120-хвилинний матч проти збірної Швеції в рамках Євро-2020 і завершила його перемогою з рахунком 2:1. Результат вечора вперше дозволив команді пройти до 1/4 фіналу чемпіонату, і на ранок середи всі тільки про це й говорять.

Зірками вечора стали українці Олександр Зінченко (перший гол у ворота суперників на 28-й хвилині) та форвард Артем Довбик - його гол на 120-й хвилині й 37-й секунді матчу приніс Україні перемогу, а також встановив новий світовий рекорд як найпізніший. Попередній рекорд (гол на 118-й хвилині та 53-й секунді) належав гравцеві збірної Франції Мішелю Платіні.

Не відстає від футболістів у популярності сьогодні й коментатор матчу на каналі "Україна" Віктор Вацко. Хто не прослухав, той знає.

An error occurred while retrieving the Tweet. It might have been deleted.

Багато глядачів матчу так раділи перемозі, що пропустили, як Вацко ледь не зірвав голос в ефірі каналу. Його реакцію та нескінченні скандування "АРТЕМ ДОВБИК!!!" і справді можна слухати вічно.

Дивіться також на theLime, як Monatik, Потап, Dzidzio та інші знаменитості привітали збірну з перемогою в матчі Україна-Швеція.

Найцікавіші історії та новини дня тепер у Telegram! Підписуйтесь на канал theLime та дізнавайтеся про них швидше.

Евровидение 2023, которое было в Британии от имени Украины, получило премию BAFTA в номинации Лучшее шоу в прямом эфире