Темою церемонії Grammy-2025, окрім головних імен в музиці, стали також історичні пожежі, що пройшли через Лос-Анджелес. Нагадування про трагедію просочилися в музичні виступи та збір пожертв на ліквідацію наслідків пожеж протягом усього шоу.
Про це пише BBC.
Академія звукозапису, яка керує шоу, заявила, що воно (шоу - "Апостроф") потрібне більше, ніж будь-коли. Зауважується, що продюсери намагалися витримати правильний тон, вшановуючи жертв пожежі та показуючи непокірний Лос-Анджелес.
Але існувало занепокоєння, що оптика багатих знаменитостей, які з посмішками виходили на червону доріжку, може здатися глухою. Генеральний директор Академії звукозапису Гарві Мейсон-молодший підкреслив економічний вплив, зазначивши, що тисячі людей покладаються на роботу, пов'язану з «Греммі». Він назвав цю подію символом стійкості, стверджуючи, що скасування церемонії не піде на користь ні місту, ні музичній індустрії.
"Скасування, підштовхування, переміщення не досягнуть того, що ми можемо зробити разом", - стверджував Мейсон перед початком шоу. А саме шоу буде нібито "об'єднувати і збирати разом, вшановувати музику, але також використовувати силу музики для зцілення, відновлення і надання послуг людям, які цього потребують".
"Я думаю, що це може бути один з найважливіших тижнів Греммі, які ми коли-небудь проводили", - говорить він.
Крім того, Мейсон розповів New York Times, що вони консультувалися з низкою державних службовців щодо того, чи варто проводити цей захід, в тому числі з мером міста і губернатором Каліфорнії Гевіном Ньюсомом, і чи не завадить він зусиллям з ліквідації наслідків пожежі.
"Вони наполегливо рекомендували нам продовжити проведення заходу, - запевнив він. - Всі говорили, що немає нічого хорошого в тому, щоб відкладати".
Проте побоювання щодо того, що ця ніч буде поганою для музичної індустрії, все ще існували.
"Насправді я не думаю, що «Греммі» має відбуватися, - сказав ВВС Елін Казарян, креативний директор музичної індустрії. - Мені просто дуже дивно, що на червоній доріжці будуть знаменитості, одягнені в дорогий одяг, в той час як люди в інших частинах міста страждають, і їхні засоби до існування були зруйновані".
Читайте також в "Апостроф Lime", як українському режисеру-документалісту Мстиславу Чернову вдалося здобути приз на кінофестивалі "Санденс". Нова стрічка "2000 метрів до Андріївки" отримала відзнаку за кращу режисуру.