Лайм

Блогер показав відео з кішкою і Twitter збожеволів - це оптична ілюзія, яку ледь розгадали

Придивіться уважно. У який бік обертається кішка?

Користувачі Twitter не знаходять собі місця через нову оптичну ілюзію, якою також поділився зневірений блогер. На короткому відео глядачам демонструється силует чорної кішки. Тварина обертається ніби навколо своєї осі, але все не просто так.

"Боже, допоможіть мені. Скажіть, в яку сторону обертається ця кішка? Я, схоже, йо***вся з цим відео", - написав автор поста. А вся справа в тому, що кожен глядач ролика бачить його по-різному. Для когось кішка крутиться тільки в ліву сторону, для когось - в праву. А для деяких взагалі в обидві сторони по черзі.

Відео настільки спантеличило користувачів, що зібрало у соцмережі майже 4 тис. лайків і сотні коментарів, у яких глядачі не вірять в те, що відбувається на екрані. На перший погляд питання здавалося очевидним, але проскроливши стрічку вгору і вниз, деякі поверталися назад до ролика, і цього разу кішка починала обертатися в протилежну сторону.

"Що за магія, блін?!", "Будь ласка, поясніть, як це працює. Я збожеволію з ним", "Я була впевнена, що вона обертається вліво. Повернулася - вже обертається вправо. Як це взагалі?" - дивуються під постом.

На радість схвильованим знайшовся добрий чоловік, який взявся пояснити, як саме працює ця жорстока оптична ілюзія. "Так як немає нічого, крім контурів, ти не можеш визначити, наприклад, хвіст проходить ближче до тебе чи за її тілом, тому це просто рандом твого мозку, і ти, до речі, можеш це змінити", - вказав у коментарях один з учасників дискусії.

І справді, спробуйте сконцентруватися на різних частинах тіла тварини. За мить вона дійсно змінить сторону повороту.

  • Раніше в соціальних мережах стала популярною нова оптична загадка - спробуйте відшукати кішку серед 139 голубів. В середньому на пошуки кошеняти користувачам потрібно 18 секунд.

Найцікавіші новини тепер в Telegram! Підписуйтесь на канал theLime, щоб нічого не пропустити.

Версія для друку
Знайшли помилку - видiлiть та натиснiть Ctrl+Enter
Розділ: ЛаймLifestyle

загрузка...

Новости партнеров

Loading...

Читайте також

загрузка...

Новости партнеров

Загрузка...