Неділя, 28 квітня

Динамо – Ренн – 0:1 Ліга Європи, все! Залишився шанс на Лігу конференцій

"Динамо" втратило шанси на плей-офф Ліги Європи

"Динамо" втратило шанси на плей-офф Ліги Європи 19:45 Динамо - Ренн Фото: fcdynamo.com

Київське "Динамо" програло французькому "Ренну" у матчі четвертого туру Ліги Європи.

"Апостроф" вів онлайн трансляцію із Кракова.

Динамівці після чотирьох турів посідають останнє місце у групі B, зазнавши чотирьох поразок.

Кияни втратили всі шанси на вихід до плей-офф Ліги Європи, але зберігають шанси на вихід до плей-офф Ліги конференцій. Для цього потрібно у п'ятому турі обіграти АЕК.

Нагадаємо, тиждень тому "Ренн" обіграв "Динамо" з рахунком 2:1.

ЛІГА ЄВРОПИ. Група B. 4-й тур

Краків. Стадіон "Краковія"

ДИНАМО Київ - РЕНН - 0:1

0:1 Крістофер Ву, 48'

Динамо: 35. Нещерет — 24. Тимчик, 25. Забарний, 34. Сирота, 44. Дубінчак — 5. Сидорчук (К), 8. Шепелєв — 15. Циганков, 29. Буяльський, 19. Гармаш — 41. Бєсєдін

Запасні: 74. Ігнатенко, 2. Вівчаренко, 4. Попов, 6. Бурда, 7. Кабаєв, 9. Періс, 11. Ванат, 18. Андрієвський, 20. Караваєв, 21. Кравченко, 30. Діалло, 94. Кендзьора

Ренн: 30. Манданда - 22. Ассіньйон, 15. Ву, 5. Теате, 25. Мелінг, 6. Угочукву, 14. Буріжо (К), 21. Майєр, 33. Дезіре Дуе, 7. Терр’є, 9. Калімуендо-Мюїнг

Запасні: 1. Алемдар, 89. Сален, 2. Родон, 3. Трюффер, 10. Сулемана, 18. Білосьян, 19. Гуйрі, 20. Тет, 28. Аблен, 31. Гуела Дуе, 35. Франкуаз

__________________________________________________

21:43. отже, "Динамо" вибуває з боротьби за плей-офф Ліги Європи, а за два тижні кияни битимуться з АЕКом за вихід у плей-офф Ліги конференцій

90+7 хв. ВСЕ! "Динамо" зазнало четвертої поспіль поразки

90+7 хв. кияни подають корнер. Після серії рикошетів м'яч відскочив до Караваєва - Олександр намагався поцілити у лівий кут, але забракло влучності. Це був шанс на нічию

90+5 хв. Ванат "відзначився" за грубу гру проти Теате

90 хв. ще 6 хвилин є у киян

88 хв. дивом другий м'яч не забили гості. Після подачі з кутового Нещерет помилився на виході, але Теате не попав по м'ячу

84 хв. четверту заміну робить тренер "Ренна": замість Буріжо на полі з'явився Трюффер

80 хв. заміни є, а гри як не було, так і нема. Якщо у першому таймі динамівці хоч до воріт "Ренна" доходили, то після перерви у киян не гра, а муки

77 хв. п'яту заміну використав Луческу. Караваєв вийшов замість Тимчика

73 хв. подвійна заміна від гостей: пішли з поля Дезіре Дуе і Калімуендо. Замість них вийшли Гуйрі і Тет

72 хв. Андрієвський вийшов замість Шепелєва

70 хв. Дезіре Буе зірвав атаку киян, сфоливши проти Тимчика

68 хв. а от Луческу робить одразу потрійну заміну: Ванат, Вівчаренко і Кабаєв вийшли замість Бєсєдіна, Дубінчака і Гармаша

67 хв. перша заміна у гостей. Камардін Сулемана вийшов замість Терр'є

65 хв. Угочукву пробив з-за меж карного майданчика - м'яч полетів дуже високо на трибуну

64 хв. Шепелєв бездарним пасом зіпсував хорошу атаку киян

60 хв. французи ледь не забили знову - Майєр з кутового подав на ближню стійку, Теате відірвався від Сидорчука і пробив зльоту - м'яч полетів вище воріт

55 хв. якщо сьогодні "Динамо" програє, то шансів на вихід у плей-офф Ліги Європи у киян не залишиться. Та у киян ще є шанси на вихід у плей-офф Ліги конференцій. Для цього динамівцям необхідно перемагати у виїзному матчі з кіпрським АЕКом

53 хв. в центрі поля Тимчик грубо зіграв проти Ассіньйона

52 хв. ще один кутовий у киян. І знову невдала подача - цього разу Циганков подав на дальню стійку, де нікого з динамівців не було

51 хв. і у динамівців кутовий. Але на відміну від "Ренна", Циганков подав дуже високо і неточно

48 хв. пропускають динамівці з кутового. Буріжо подає низом у воротарський майданчик - Ву відірвався від захисника і в дотик переправив м'яч у дальній кут

45+3 хв. завершується перший тайм - нулі на табло

45+3 хв. дуже гостру передачу зробив з правого флангу Циганков, та Гармаш з Бєсєдіним не дотягнулися до м'яча

45 хв. аж три хвилини компенсував Сердар Газюбююк

44 хв. грубо Бєсєдін підкотився під Ассіньйона і побачив перед собою жовту

43 хв. небезпечно пробиває з 20-ти метрів Буріжо - та Дубінчак блокує удар капітана гостей

40 хв. якийсь сумбурний футбол демонструють кияни. Ні креативу, ні гри в точний пас - нічого

31 хв. Циганков з Шепелєвим розіграли кутовий - дуже невдало

30 хв. на вістрі опинився центральний захисник "Ренну" Мелінг. Норвежець з лінії карного майданчика намагався покласти м'яч у правий кут, та не влучив

29 хв. Калібуендо пробив з 15-ти метрів з-під Дубінчака - м'яч полетів набагато вище воріт

28 хв. могла вийти непогана контратака динамівців, та Гармаш віддав дуже неточний пас

28 хв. Тимчик справа виконав подачу в карний майданчик, Гармаш спробував пробити зльоту - дуже неточно

27 хв. обидві команди сьогодні грішать помилками під час атакувальних дій. Обрізка за обрізкою

24 хв. на половині поля киян Буріжо прямою ногою врізався у Буяльського

20 хв. Бєсєдін віддав класний пас на хід Циганкову, та Віктор невдало прийняв м'яч

19 хв. корнер кияни розіграли невдало

18 хв. метрів з 30-ти потужно пробив Гармаш. М'яч летів у праву дев'ятку, та Манданда перевів м'яч на кутовий

13 хв. проти Дубінчака грубо зіграв Ассіньйон - динамівцю надають медичну допомогу

8 хв. перша спроба динамівців біля воріт гостей. Здалеку пробив Циганков - рикошет і м'яч піймав Манданда

6 хв. Буріжо справа увірвався в карний майданчик і пробив у ближню дев'ятку - Незерет рятує і відбиває м'яч на кутовий

5 хв. Дезіре Дуе увірвався в карний майданчик і пробив - Нещерет ловить м'яч

4 хв. перший момент у гостей. Калімуендо намагався пробити з гострого кута з 10-ти метрів - але м'яч заблокував Дубінчак

19:45. починаємо!

19:41. у динамівців надскладне турнірне становище. Для виходу у плей-офф киянам необхідні три перемоги. Та й то - не все залежить від Динамо

19:36. доброго вечора, ми з України!

Манчестер Сіті у дуже важкому матчі обіграв Челсі та вийшов у фінал Кубка Англії