Неділя, 28 квітня

Баварія – Манчестер Сіті – 1:1 німецький капут

Манчестер Сіті вийшов у півфінал Ліги чемпіонів

Манчестер Сіті вийшов у півфінал Ліги чемпіонів 22:00 Баварія - Манчестер Сіті Фото: uefa.com

Англійський "Манчестер Сіті" втримав три м'ячі переваги у матчі-відповіді з "Баварією" і вийшов у півфінал Ліги чемпіонів.

"Апостроф" вів онлайн-трансляцію з "Альянц Арени".

Нагадаємо, минулого тижня "МанСіті" розгромив "Баварію" з рахунком 3:0.

У півфіналі "Манчестер Сіті" зіграє з мадридським "Реалом".

В іншому матчі дня "Інтер" та "Бенфіка" влаштували гольову феєрію у Мілані. По ходу зустрічі "Інтер" вів 3:1, але наприкінці зустрічі "орли" уникнули поразки. Проте далі йде "Інтер" завдяки перемозі в Лісабоні.

У півфіналі на нас чекає міланське дербі.

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ

1/4 фіналу. Матч-відповідь

Мюнхен. "Альянц Арена"
Головний арбітр: Клеман Тюрпен (Франція)

БАВАРІЯ - МАНЧЕСТЕР СІТІ - 1:1 (загальний рахунок 1:4)

0:1 Ерлінг Холанн, 57'

1:1 Йозуа Кімміх, 83'

Баварія: 1. Ян Зоммер - 22. Жоау Канселу, 4. Маттейс де Ліхт, 2. Дайо Упамекано, 5. Бенжамен Павар - 8. Леон Горецка, 6. Йозуа Кімміх - 11. Кінгслі Коман, 42. Джамал Мусіала, 10. Лерой Сане - 13. Ерік-Максим Шупо-Мотінг

МС: 31. Едерсон - 6. Натан Аке, 3. Рубен Діаш, 25. Мануель Аканджи - 16. Родрі, 5. Джон Стоунз - 10. Джек Гріліш, 8. Ілкай Гюндоган, 17. Кевін де Брюйне, 20. Бернарду Сілва - 9. Ерлінг Холанн

Аудіотрансляція матчу

_______________________________________________________________

23:59. півфінальні матчі відбудуться 2-3 і 9-10 травня

23:59. у підсумку 1:1 і "Манчестер Сіті" завдяки розгромній домашній перемозі йде до півфіналу, де зіграє з "Реалом"

90+5 хв. фінальна навала на ворота "МанСіті" не приносить успіху баварцям

90+2 хв. Мане замикав прострільну передачу з кількох метрів - повз ворота

23:53. "Бенфіка" під завісу гри забила два м'ячі - відзначилися Антоніу Сілва і Петар Муса. Матч у Мілані завершився з рахунком 3:3. "Інтер" йде у півфінал і на нас чекає міланське дербі

89 хв. Гюндоган зі штрафного подав невдало

88 хв. Кайл Вокер міняє де Брюйне

88 хв. Станішич сфолив проти Гріліша біля лівого кута карного майданчика

86 хв. а от Тухель за надмірні емоції отримав червону картку - керманич "Баварії" повинен покинути лаву запасних своєї команди

86 хв. за грубу гру проти Комана попередження отримав Ляпорт

85 хв. Алфонсо Девіс стріляє з лінії карного майданчика - вище воріт

84 хв. Хуліан Альварес міняє Холанна

83 хв. сильно пробив по центру під поперечину, а Едерсон стрибнув у лівий від себе кут

83 хв. ГООООООООООООООООООООООЛ - Кімміх

82 хв. так і є. 11-метровий виконує Кімміх

81 хв. зараз Тюрпен піде дивитися кіно і, напевне ж, поставить пенальті

80 хв. після прострільної передачі Мане м'яч потрапив у руку Аканджи

77 хв. заключна заміна у баварців. Замість Павара вийшов Йосип Станішич

76 хв. завозився з м'ячем Коман, втративши нагоду для результативного удару

75 хв. забиває таки "Баварія", але на початку атаки Коман заліз в офсайд, тож немає взяття воріт

23:37. Хоакін Корреа забиває третій м'яч у ворота "Бенфіки"

71 хв. ветеран Томас Мюллер і Матіс Тель вийшли замість Мусіали і Шупо-Мотінга

67 хв. слабкий удар Шупо-Мотінга - м'яч котиться в руки Едерсону

66 хв. перша заміна у "Сіті": замість Аке вийшов Емерік Ляпорт

63 хв. подвійна заміна від Тухеля: Садьо Мане і Алфонсо Девіс вийшли замість Сане і Канселу

62 хв. а у нас інтрига - чи заб'є "Баварія" бодай гол у ворота Едерсона

23:26. схоже, і в Мілані інтрига все! На 65-й хвилині Лаутаро Мартінес вдруге вивів "Інтер" уперед

61 хв. де Брюйне подає зі стандарта - м'яч виносять захисники

60 хв. Павар сфолив проти Гріліша на вході у карний майданчик зліва

57 хв. а тепер все! Контра гостей - де Брюйне віддав пас Холанну, той на замаху прибрав Упамекано і сильним ударом прошив Зоммера

57 хв. ГООООООООООООООООООООООЛ - Холанн

57 хв. рятує Едерсон після сильного удара Комана

55 хв. Гріліш вивів Холанна сам на сам, Ерлінг пробив низом з 10-ти метрів - Зоммер рятує "Баварію"

54 хв. зараз або баварці заб'ють, або гості їх піймають на контратаці і остаточно вирішать всі питання

52 хв. баварці тиснуть, та дуже багато сумбуру, і як наслідок, неточних передач у футболістів у червоній формі

50 хв. Сане з кутового невдало подає на ближню стійку. Дуже погана подача

46 хв. гості розіграли м'яч в центрі поля

46 хв. у перерві без замін

23:08. повертаємося на "Альянц Арену", де за мить почнеться другий тайм. Баварцям як і раніше, треба забивати три м'ячі, а на кожен гол "Сіті" треба відповідати ще одним

45+3 хв. завершується перший тайм, який був багатий на події, але бідний на голи. Чекаємо забитих м'ячів по перерві

45+2 хв. попереджені капітан гостей Гюндоган і винуватець епізоду Кімміх

45+2 хв. сутичка на полі. Холанн ледь не зарядив кулаком у Кімміха, бо той намагався вибити м'яча з-під лежачого суперника

45+1 хв. могли забивати баварці, але спершу удар Шупо-Мотінга п'ятою блокує Едерсон, а обвідний удар Комана прийшовся у когось з гравців "Сіті"

22:49. завершився перший тайм у Мілані - 1:1

44 хв. за затягування часу жовту отримав Едерсон

43 хв. здалеку стріляє Сане - м'яч просвистів поруч з правою стійкою

42 хв. потужний удар Комана метрів з 15-ти у ближній кут - рятує Едерсон

22:44. змінився рахунок у Мілані. На 38-й хвилині Фредрік Еурснес зрівнює рахунок. Але "Бенфіці" треба перемагати "Інтер" мінімум з різницею +2

40 хв. баварцям бажано забити бодай гол до перерви

39 хв. Кімміх б'є здалеку - повз ворота

37 хв. потужно б'є Ерлінг по центру - і запускає м'яч вище воріт

36 хв. зараз Холанн може остаточно поховати інтригу

35 хв. після удару Гюндогана у карному майданчику рукою зіграв Упамекано - жовта картка і пенальті

34 хв. баварці перехопили м'яч на половині поля суперника, але вже біля карного майданчика гостей між собою не порозумілися Коман і Мусіала

30 хв. Сане подає з кутового на ближню стійку - Шупо Мотінг б'є головою. Дуже неточно.

29 хв. Мусіалу відверто штовхають руками в спину у карному майданчику, але свисток Тюрпена мовчить. А де ж VAR

27 хв. дальній неточний удар Аке

24 хв. ще один момент марнують німці. Горецку вивели на удар, але Леон пробив бездарно, запустивши м'яча дуже високо. Може переплутав футбол з регбі

22 хв. дуже неточний дальній удар Горецки - запустив м'яча по баварських горобцях

21 хв. кутовий також подав Сане - захисники виносять м'яч

21 хв. Сане вирішив зі штрафного замість подачі пробити у ближній кут - Едерсон рятує гостей, парирувавши удар на кутовий

20 хв. Аке валить Комана біля правого кута карного майданчика. Небезпечний стандарт у французів

18 хв. а от керманич баварців Тухель отримує жовту за надмірні емоції

18 хв. Упамекано збиває Холанна, який вилітав сам на сам і Тюрпен дістав з кишені червону картку. Але пощастило французу, що норвежець заліз у невеличкий офсайд. Тож і червоної картки немає

17 хв. Сане!!! Марнує гольовий момент. Мусіала вивів Лероя сам на сам. Зблизившись з голкіпером, Сане намагався пробити у дальній кут, але м'яч просвистів в сантиметрах від воріт

15 хв. справа де Брюйне намагався прострілити на Холанна, але Зоммер перехопив м'яч

22:18. в Мілані господарі відкрили рахунок. На 14-й хвилині відзначився Барелла. Тепер "орлам" треба забивати три м'ячі

11 хв. перша жовта у нас. Жоау Канселу грубо зіграв проти співвітчизника Бернарду Сілви

9 хв. Коман здійснив слаломний прохід справа, влетів у карний майданчик, прибрав на замаху захисника і відкотив м'яч на лінію 11-метрової позначки. А от Мусіала не розгадав задум француза і не пішов на м'яч

8 хв. Коман справа виконав хорошу подачу на Шупо-Мотінга, але форварду баварців трішечки не вистачило, щоб дістати м'яч

5 хв. стартові хвилини за баварцями. Гості свідомо віддали ініціативу супернику, але зламати оборонні мури "МанСіті" баварці поки не знають як

22:04. господарі починають гру з центру поля

21:58. команди на полі. Слухаємо гімн Ліги чемпіонів

21:48. також ми будемо сповіщати про результат матчу в Мілані. Нагадаємо, "Інтер" несподівано впевнено переміг у Лісабоні, тож сьогодні "нерадзуррі" потрібно не розтринькати ту перевагу

21:47. керманич "Баварії" Томас Тухель зробив кілька замін. А от Пеп Гвардіола сьогодні виставив такий же склад, як і тиждень тому

21:26. сьогодні баварській машині потрібне диво

21:24. добрий вечір з Мюнхена, де менш ніж за годину розпочнеться гра "Баварія" - "Манчестер Сіті"

Манчестер Сіті у дуже важкому матчі обіграв Челсі та вийшов у фінал Кубка Англії