Понеділок, 6 травня

Бешикташ - Динамо - 1:0 кияни вилетіли з єврокубків

"Динамо" рано прощається з євросезоном

"Динамо" рано прощається з євросезоном 21:00 Динамо - Бешикташ Фото: Facebook

У Стамбулі київське "Динамо" зазнало поразки від "Бешикташу" у матчі-відповіді плей-офф раунду Ліги конференцій.

"Апостроф" вів онлайн трансляцію з "Бешикташ-Парку".

Гра завершилась з рахунком 1:0 на користь турків. Єдиний гол забив Венсан Абубакар на початку другого тайму.

Нагадаємо, у Бухаресті "Динамо" програло туркам з рахунком 2:3.

Для "Динамо" євросезон завершено. Кияни зосередяться на чемпіонаті та кубку України.

Також дивіться на "Апострофі" відео матчу зі Стамбула.

ЛІГА КОНФЕРЕНЦІЙ. Плей-оф раунд

Матч у відповідь

Стамбул. "Бешикташ Парк"
Головний арбітр: Жоау Піньєру (Португалія)

БЕШИКТАШ - ДИНАМО - 1:0

1:0 Венсан Абубакар, 52'

Бешикташ: 34. Мерт Гюнок – 4. Онур Булут, 6. Омар Коллі, 20. Неджип Уйсал (к), 24. Валантен Розьє – 19. Амір Хаджиахметович – 83. Жедсон Фернандеш, 8. Саліх Учан – 40. Джексон Мулека. 10. Венсан Абубакар, 11. Мілет Рашиця

Динамо: 1. Георгій Бущан – 44. Владислав Дубінчак, 34. Олександр Сирота, 4. Денис Попов, 24. Олександр Тимчик – 10. Микола Шапаренко, 5. Сергій Сидорчук (к) – 91. Назар Волошин, 29. Віталій Буяльський, 20. Олександр Караваєв - 11. Владислав Ванат

_______________________________________________________________

22:54. ДИНАМО ЗАВЕРШУЄ БОРОТЬБУ У ЄВРОКУБКАХ

90+5 хв. ВСЕ!

90+4 хв. дальній удар Діалло - вище воріт

90+1 хв. здалеку б'є Ребіч - м'яч ловить Бущан

88 хв. на останні хвилини Беніто вийшов замість Тимчика

88 хв. Алекс Окслейд-Чемберлейн вийшов замість Саліха Учана

86 хв. Ребіч розхитав захисника і викотив м'яч під удар Зайнутдінову. Той низом б'є з шести метрів - ловить Бущан

85 хв. Бражко міняє Сидорчука

84 хв. Розьє потужно гатить зльоту - вище воріт

84 хв. Андрієвський б'є зі штрафного - низом по центру - м'яч ловить Гюнок

83 хв. ну ось - шанс киян

82 хв. Дубінчака збиває Саліх Учан - жовта і дуже небезпечний штрафний у киян

81 хв. Абубакар йде з поля - замість нього вийшов Дженк Тосун

79 хв. таким чином, Україну в єврокубках представлятимуть "Шахтар" - у Лізі чемпіонів, "Зоря" - у Лізі конференцій. І можливо "Дніпро-1", якщо пройде словацький "Спартак"

77 хв. схоже, що для "Динамо" євросезон завершується

76 хв. подвійна заміна і у киян: замість Волошина і Шапаренка вийшли Самба Діалло і Олександр Андрієвський

75 хв. заміни у господарів: замість Мулеки вийшов Анте Ребіч, а Рашицу міняє Зайнутдінов, автор переможного м'яча у першій грі

73 хв. сильно пробив Мулека зліва - Бущан парирує сильний удар

72 хв. дуже грубо зіграв Мулека проти Тимчика

68 хв. ледь другий не забив Абубакар. Бив з лівого кута воротарського майданчика - трохи вище

66 хв. після забитого м'яча турки сіли в оборону, і у киян зовсім немає шансів

60 хв. дуже гостра передача Розьє на Мулеку, але той до м'яча не встиг

58 хв. дальній удар Дубінчака - схоже на удар відчаю. А не зарано?

58 хв. проти Дубінчака грубо зіграв Розьє

57 хв. гострий простріл Рашиці на Мулеку - той б'є в дотик - м'яч просвистів над поперечиною

56 хв. перший кутовий у киян. Шапаренко подає на Ваната, але той приймає дуже незграбно

55 хв. тепер динамівцям треба забивати два м'ячі

53 хв. спрацювало старе футбольне правило

53 хв. за надмірні емоції попереджений Абубакар

52 хв. Абубакар майстерно розібрався з трьома захисниками і з десяти метрів пробив точнісінько у дальній кут

51 хв. боже, який шанс втрачають кияни. Волошин втік сам на сам, але забарився з ударом. Потім вже віддавав на Ваната, але Владислав не зміг приборкати м'яч

48 хв. проти Абубакара грубо зіграв Полов

22:03. починається другий тайм

45 хв. ще 2 хвилини грати у першому таймі

45 хв. дуже грубо Мулека зіграв проти Караваєва. Суддя відверто пошкодував гравця "Бешикташа"

39 хв. контра турків. Сидорчук грубо грає проти Рашици - жовта

39 хв. Ванат падає у карному майданчику після боротьби з суперником - арбітр розводить руками

38 хв. гострий простріл Буяльського - Ванат до м'яча не дістав

38 хв. б'є Фернандеш у ближній кут - м'яч спокійно ловить Бущан

37 хв. небезпечний стандарт у турків. 20 метрів до воріт

34 хв. за зрив атаки Коллі отримав жовту, сфоливши проти Караваєва

33 хв. грубо Онур Булут зіграв проти Караваєва - також жовта

31 хв. гостра подача у карний майданчик - Бущан кулаками м'яч вибиває

30 хв. Шапаренко на лівому фланзі захисту відмахнувся проти Розьє - це жовта

27 хв. ай! Ледь не забили кияни. Подача Шапаренка зі штрафного, Ванат головою скидає на Попова, а Денис б'є в дотик з льоту - м'яч просвистів над дев'яткою

24 хв. Абубакар вирішив з 35-ти метрів закинути м'яч за комірець Бущану - м'яч приземлився на сітку зверху

23 хв. Ванат зміщається справа в центр і б'є - м'яч просвистів над поперечиною

19 хв. і знову фортуна на боці киян. Дальній удар Мулеки - м'яч стусонув праву стійку і вилетів у поле

18 хв. здалеку класно б'є Саліх Учан - Бущан рятує, відбивши м'яч у стрибку. На щастя, нікому добити

17 хв. після подачі з кутового Мулека б'є головою - на щастя киян м'яч потрапив у спину Булуту

16 хв. Шапаренко проривається по центру і падає у боротьбі з Хаджиахметовичем - але не бачить Піньєру тут фолу

12 хв. гра переважно на половині поля киян

9 хв. Ванат невдало віддавав на Буяльського. До того ж, Віталій забіг в офсайд

5 хв. турки тиснуть. Наші поки не виходять з захисту

2. хв. перша гостра атака у турків завершується ударом Мулеки з семи метрів - Бущан ловить м'яч

1 хв. на трибунах аншлаг

21:00. гра починається

20:20. вітаємо зі Стамбулу, де за 40 хвилин розпочнеться гра між київським "Динамо" і "Бешикташем"

Баварія та Реал влаштували гольову феєрію у першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів