RU  UA  EN

Середа, 17 липня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
25.80
Бізнес

ТОП-20 найкращих ресторанів Києва: підсумки голосування

Новини

17 липня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Стало відомо про експорт Україною великої партії озброєння: фото

Держпідприємство "Укрінмаш" - "дочка" держкомпанії "Укрспецекспорт" - в 2018 році здійснила велику поставку зброї до Йорданії.

Про це повідомляє Defense Express з посиланням на дані китайського ресурсу 52wmb, що відслідковує експортно-імпортні операції.

Згідно з оприлюдненою інформацією, в 2018 році українські спецекспортери здійснили кілька поставок йорданської компанії Jadara Equipment & Defence Systems Co, яка займається виробництвом протитанкової і стрілецької зброї.

Мова йде про постачання 75 приладів наведення для керованих ракет РК-3К (з тандемной кумулятивною бойовою частиною) і РК-3ОФ (з осколково-фугасної бойовою частиною). Дані ракети використовуються в протитанковому ракетному комплексі "Корсар".

Були також поставлені 400 комплектів для збірки самих ракет. До складу комплекту входить бойова частина, корпус маршового двигуна, заряд маршового двигуна, запальник маршового двигуна, стартовий двигун, апаратурний блок і джгут.

Поставки здійснені в рамках договору на ліцензійне виробництво власної версії українського легкого ПТРК "Корсар" і комплексів на його основі, який був укладений в 2017 році.

Загальна сума поставок в 2018 році до Йорданії склала близько $24 млн.

Як повідомляв "Апостроф", США готові надавати Україні летальну зброю не тільки в рамках прийнятого Конгресом фінансування, але і в рамках прямих закупівель самої України.

Новости партнеров

Загрузка...