RU  UA  EN

Середа, 22 січня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.10
Бізнес

Ліга чемпіонов 2019/20: новини, результати, відео

Новини

22 січня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Експерти розповіли про ефект від зниження тарифів "Укрзалізниці" на 10%

Рішення знизити тарифи на вантажні перевезення "Укрзалізниці" всього на 10% призведе до довгострокового позитивного ефекту, оскільки стане стимулом для розвитку та оптимізації перевізника.

Про це заявив президент Об'єднання підприємств "Укрметалургпром" Олександр Калєнков в ході круглого столу в ІА УНІАН, передає кореспондент "Апострофа".

Він також перерахував умови, при яких зниження тарифів не дасть стресового ефекту для перевізника, серед них: субсидування пасажирських перевезень з бюджету, а також скасування або повернення окремих податків для "Укрзалізниці".

"Субсидування пасажирських перевезень має бути, напевно, за рахунок держави, і податок на землю повинен бути повернутий до "Укрзалізниці". Але повинна ставитися умова, що під час кризи у всіх галузях потрібно розглядати питання зниження тарифів "Укрзалізниці", зробити експеримент - знизити тарифи на 10%. Це дасть додатковий стимул "Укрзалізниці" покращувати свою внутрішню ефективність", - уточнив експерт.

При цьому Калєнков зазначив, що в даний момент "Укрзалізниця" як монополіст не зацікавлена в подібних рішеннях.

"Укрзалізниця", замість того, щоб шукати ефективність всередині компанії, а таких запасів у них дуже багато, намагається перекласти тягар фінансування своїх операцій на вантажовідправників", - зауважив він.

Як повідомляв "Апостроф", раніше гравці ринку вантажоперевезень представили для уряду своє бачення реформ в "Укрзалізниці".

загрузка...

Новости партнеров

‡авантаженнЯ...