RU  UA

Середа, 13 листопада
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.35
Банки

Ліга Європи 2019/20: усі новости, результати, відео

Новини

12 листопада

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

​Апеляційний суд прийняв несподіване рішення щодо активів Коломойського

Київський апеляційний суд відмовив Національному банку України в знятті арешту з активів колишнього власника Приватбанку Ігоря Коломойського і компаній, які йому належать.

Про це свідчить рішення суду від 23 травня.

Це вже друге рішення не на користується НБУ за позовом проти Генеральної прокуратури.

Нагадаємо, активи Коломойського були заарештовані за позовом Генпрокуратури 22 березня. Арешт був накладений в рамках кримінального провадження про можливе виведення 19 млрд грн рефінансування, залученого ПриватБанком у НБУ до націоналізації. Ці активи Нацбанк отримав в іпотеку/заставу в якості забезпечення боргів ПриватБанку по рефінансуванню.

Основна частина арештованого майна - це рухоме майно ДніпроАзот, Нікопольського заводу феросплавів, Покровського (колишній Орджонікідзевський) і Марганецького ГЗК.

Також в цей список увійшли літак Boeing 767-300, ряд квартир в дніпровському ЖК Амфітеатр, земельні ділянки курорту "Золотий берег" в Одеській області та гірськолижного комплексу "Буковель".

Як повідомляв "Апостроф", олигарх Ігор Коломойський збирається побудувати групу впливу з кандидатів, які можуть пройти до Верховної Ради по мажоритарних округах.

Новости партнеров

Загрузка...