RU  UA  EN

Вівторок, 21 січня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.05
Політика

Ліга Європи 2019/20: усі новости, результати, відео

Новини

21 січня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Український дипломат назвав найгірший сценарій у разі зриву переговорів з Путіним

Заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар не виключає, що результатом переговорів в нормандському форматі в Парижі може стати заморожування конфлікту на Донбасі.

Про це повідомляє "Апостроф" з посиланням на інтерв'ю дипломата Укрінформу.

За словами Василя Боднара, якщо Росія не буде готова виконувати свою частину зобов'язань за мінським угодами, то ніякого врегулювання конфлікту на Донбасі не відбудеться. Дипломат в такому випадку передбачає два варіанти, серед яких миротворча операція.

"Міжнародна миротворча операція полягала б у тому, що охоплювала б всю окуповану територію і складалася з військового, поліцейського та цивільного компонентів. Це - поетапне виведення російських військ, поетапне введення миротворчих сил і таким чином встановлення миру, а потім - поступове реінтеграція цих територій" , - припустив український дипломат.

Якщо ж російська сторона не погодиться на таку місію, то ймовірно заморожування конфлікту. "Насправді, це найгірший варіант, коли території залишаються окупованими, поки агресія триває", - підкреслив Василь Боднар.

Як повідомляв "Апостроф", саміт в "нормандському форматі" 9 грудня розпочнеться з двосторонньої зустрічі між президентом України Володимиром Зеленським та президентом РФ Володимиром Путіним, вона буде закрита для преси.

загрузка...

загрузка...

Новости партнеров

‡авантаженнЯ...