RU  UA  EN

Вівторок, 23 липня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
25.60
Політика

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

23 липня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

У Раді анонсували скоре голосування за законопроект про реформу ВПК

Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки та оборони пропонує одразу після ухвалення мовного закону підтримати законопроект 10248 про внесення докорінних змін в діяльність військово-промислового комплексу країни.

Про це заявив голова комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони, народний депутат Сергій Пашинський, коментуючи відповідний зареєстрований законопроект.

"Я неодноразово публічно і ні, робив заяви, що створення у 2011 році Януковичем "Укроборонпрому" це був неправильний крок. І не тільки тому, що він був створений заради контролю корупційних потоків, а ще й тому, що уперше в історії державного управління господарюючому органу дали функцію контролю над самим собою", - сказав нардеп.

Він пояснив, що саме тому група депутатів, членів комітету з нацбезпеки після консультацій із закордонними партнерами та експертами "розробила та зареєструвала законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо запровадження принципів прозорості щодо закупівель у ВПК".

"(Цей закон, - "Апостроф".) На Погоджувальній раді був визначений як пріоритетний і одразу після ухвалення мовного закону він буде ухвалений до порядку денного і буде розглянутий за основу", — заявив голова комітету з нацбезпеки.

Пашинський вважає законопроект 10248 не менш революційним ніж закон про національну безпеку, оскільки він запроваджує принципи внутрішньої конкуренції та дозволить суспільству контролювати закупівлі у сфері ВПК.

Новости партнеров

Загрузка...