RU   UA  

Субота, 20 квітня
  • Лайм
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
26.80
Суспільство

Ліга чемпіонов 2018/19: новини, результати, відео

Новини

20 квітня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Відомий журналіст поставив хрест на мріях Путіна про Україну

Президент Росії Володимир Путін втратив Україну назавжди, та як країна законодавчо закріпила курс на вступ в НАТО і Євросоюз.

Про це в блозі на "Ехо Москви" написав журналіст Євген Кисельов.

"Пам'ятаєте, як Володимир Путін з фірмовою знущальною інтонацією відповів Ларрі Кінгу на питання:" Так що ж трапилося з підводним човном?" - сказав: "Він потонув"? Так ось, на питання: "Так що ж трапилося з Україною минулого тижня?" - я відповім: "Вона попливла". Все, немає її більше з вами, обожнювачі путінські ви мої. Ваш кумир її втратив назавжди. І те, що з 7 лютого 2019 року курс на вступ в НАТО і ЄС закріплено в українській конституції - лише юридичне закріплення факту, що відбувся", - підкреслив журналіст.

Також Кисельов розвінчав популярний пропагандистський міф про те, що Україну "там не чекають".

"І нехай говорять, що Україну там ніхто не чекає. По-перше, це не зовсім так. У 2008 році в Бухаресті на саміті НАТО серйозно розглядалася можливість надання Україні ПДЧ (Плану дій щодо членства в НАТО), а в 2010 році Європарламент прийняв постанову - яку ніхто не скасовував - про те, що Україна має право претендувати на членство в Євросоюзі", - написав він.

Крім цього Євген Кисельов нагадав, як зовсім недавно скептики відмовлялися вірити, що громадянам України дадуть право безвізових туристичних поїздок в країни шенгенської зони.

"А тепер окремі країни ЄС вже почали видавати українським громадянам робочі візи, за якими вони можуть легально їздити на заробітки в Європу. Ніхто не вірив, що США почнуть поставляти в Україну летальну зброю, включаючи знамениті "Джавелін" - суперсучасні протитанкові ракетні комплекси, проте ж ці поставки почалися. Процес пішов, як часто любив говорити Михайло Сергійович Горбачов", - резюмував журналіст.

Як повідомляв "Апостроф", ветеран зовнішньої розвідки України, генерал-лейтенант Василь Богдан розповів, як Україні дотиснути Путіна щодо найважливішого питання на Донбасі.

Новости партнеров

Загрузка...