RU  UA  EN

Понеділок, 16 вересня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.65
Суспільство

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

15 вересня

14 вересня

13 вересня

12 вересня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

У мережу потрапила скарга, яку передали в Держдеп на топ-пропагандиста Кремля: опублікований документ

В інтернеті оприлюднили заяву, подану в Держдеп США, з приводу скасування видачі американської візи для російського пропагандиста Володимира Соловйова.

Відповідний документ в своєму Twitter розмістив + 18Oleg.

"На Володю в Держдеп наскаржилися, хочуть візи позбавити. Як пише @aavst, будемо спостерігати, ага", - йдеться у підписі до скарги.

Так, в документі йдеться про те, що в світлі агресії Російської Федерації проти України і проти Сполучених Штатів варто покарати осіб, відповідальних за неприйнятну поведінку в "сучасному, взаємопов'язаному і глобалізованому світі".

"Особи, які допомагають російському режиму, не повинні мати можливість вільно подорожувати до Сполучених Штатів, тому що їх присутність на американській землі порушує дух нашої Конституції, підриває мирний порядок після Другої світової війни і прямо або побічно становить загрозу безпеці та інтересам Сполучених Штатів Америки" , - зазначено в документі.

Так, лист є клопотанням про накладення особистих санкцій щодо російського пропагандиста Володимира Соловйова.

Як повідомляв "Апостроф", раніше Соловйов висміяв жителів окупованої частині Донбасу, які на відміну від жителів України не можуть без страху вийти зі своїх будинків.

Новости партнеров

Загрузка...