Субота, 27 квітня

27 квітня

26 квітня

ЗМІ озвучили розмір призових біатлоністів на минулому чемпіонаті світу

Стало відомо, скільки заробили найкращі біатлоністи за підсумками чемпіонату світу, який завершився в неділю в австрійському Хохфільцені.

Як повідомляє Чемпионат.сом, більше всіх за підсумками змагань отримає Лаура Дальмайєр. Її банківський рахунок поповниться на 65 тисяч євро. Зазначимо, що на чемпіонаті світу представниця Німеччини завоювала п'ять золотих та одну срібну нагороду. Більше всіх серед чоловіків заробив Мартен Фуркад - 45 тисяч євро. В австрійському Хохфільцені француз виграв три медалі: золоту, срібну та бронзову.

Як повідомляє джерело, призові покладені лише тим біатлоністам, які увійшли топ-15 в особистих гонках або в першу шістку в естафетах.

Нагадаємо, що збірна України завоювала на чемпіонаті світу срібну медаль в жіночій естафеті.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що німець Шемпп виграв заключну гонку чемпіонату світу з біатлону.