Вівторок, 7 травня
  • НБУ:USD 39.15
НБУ:USD  39.15

7 травня

Українці завоювали три "золота" на чемпіонаті Європи з боксу: опубліковано відео

У Харкові завершився чемпіонат Європи з боксу. Українська збірна завоювала три золоті медалі, одну срібну та дві бронзові, завдяки чому виграла медальний залік чемпіонату.

Чемпіонами Європи стали Юрій Шестак (вагова категорія - до 60 кг), Олександр Хижняк (75 кг) і Віктор Вихрист (суперважка вагу).

Шестак в фіналі виграв у росіянина Габіла Мамедова рішенням суддів - 4:1.

Хижняк у вирішальному поєдинку впевнено перебоксував азербайджанця Камрана Шахсуварлі. Всі судді віддали перемогу украінцу- 5:0.

Вихрист завоював золоту медаль в бою проти англійця Фрезера Кларка. Українець виграв бій рішенням суддів з рахунком 5:0.

Микола Буценко, який виступає у вазі до 56 кг, в фінальному бою поступився рішенням суддів британцю Пітеру Макгрейлу і став срібним призером турніру. Три судді побачили нічию, а ще два віддали перемогу британському боксеру.

Також нагадаємо, що "бронзу" виграли Дмитро Замотаєв (52 кг) та Євген Барабанов (69 кг).

Раніше "Апостроф" опублікував відео перемог українців в півфінальних поєдинках.