• НБУ:USD 39.15
НБУ:USD  39.15

16 квітня

15 квітня

Українська легкоатлетка здобула перемогу на міжнародному турнірі: опубліковано відео

Українська легкоатлетка Анна Плотіцина завоювала золоту медаль на міжнародному турнірі в швейцарському Люцерні. Українка стала найкращою в бігу на 100 метрів з бар'єрами.

Плотіцина подолала дистанцію за 13,12 секунди і залишила позаду себе представницю Бразилії Фабіану дос Сантос (її результат - 13,18 секунди), а також австралійку Мішель Дженнеке (13,44 секунди).

Відзначимо, що раніше в цьому сезоні Плотіцина вже відсвяткувала перемоги в Остраві, Мадриді і Турку. Крім того, спортсменка посіла четверте місце на чемпіонаті Європи в приміщеннях, а також з результатом 12,89 секунди виграла чемпіонат України.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що українські легкоатлети виграли дві золоті медалі чемпіонату Європи.