Понеділок, 6 травня

6 травня

5 травня

"Олександрія" обіграла "Астру" і пройшла в плей-офф кваліфікації Ліги Європи: відеоогляд матчу

"Олександрія" впевнено обіграла румунську "Астру" у повторному матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи. Зустріч, що проходила на стадіоні "Ніка" в Олександрії, завершилася з рахунком 1:0. Перша зустріч переможця не виявила - 0:0.

В першому таймі господарі поля явно грали краще свого суперника за всіма параметрами, а перед свистком на перерву Запорожан відкрив рахунок точним ударом з пенальті.

Друга половина гри голів забитим трибунам місцевої арени не подарувала.

"Олександрія" - "Астра" 1:0

Гол: Запорожан, 42 (пенальті)

"Олександрія": Паньків, Чеботаєв, Гітченко, Бондаренко, Цуріков, Грицук (Каленчук, 78), Старенький (Пономар, 57), Запорожан, Сітало (Куліш, 69), Банада, Бацула.

"Астра": Ілієв, Каріока, Белу-Іордаке, Поляк (Мойсе, 53), Ле Таллек, Іониту, Нікоарэ (Балауре, 68), Мрзляк (Чіпілріу, 84), Польчак, Дандя, Стан.

Попередження: Сітало, 19, Бацула, 50 – Польчак, 41, Іоніту, 45+2.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що "Динамо" драматично вилетіло з Ліги чемпіонів.