Пʼятниця, 17 травня
  • НБУ:EUR 42.40

17 травня

Універсіада-2017: Україна втратила золоту медаль, але виграла ще дві

Українська збірна на Універсіаді-2017, яка проходить в Тайбеї, завоювала ще дві золоті медалі. Їх виграли представники спортивної ходьби.

Інна Кашина стала найкращою на дистанції 20 кілометрів з результатом 1:39:44, випередивши китаянку Ксін Жан більш ніж на півтори хвилини. Також "золото" виграла жіноча збірна зі спортивної ходьби. Крім того, чоловіча команда завоювала бронзові нагороди.

Відзначимо, що Україна залишилася без одного "золота" - у легкоатлетки Ольги Ляхової відібрали перше місце, залишивши її зі "сріблом". Справа в тому, що кубинка Роз Марі Алма, яка фінішувала в забігу на 800 метрів першою, була спершу дискваліфікована, але після розгляду апеляції виправдана.

В активі української збірної дев'ять золотих медалей, дев'ять срібних і дев'ять бронзових. У медальному заліку Україна посідає сьоме місце.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що золоту медаль Україні на Універсіаді-2017 принесла важкоатлетка Ірина Деха.