1 травня

30 квітня

29 квітня

Хокеїсти Росії і Словенії влаштували гольову феєрію на Олімпіаді-2018

Збірна Олімпійських атлетів з Росії здобула розгромну перемогу над командою Словенії в другому турі хокейного турніру на Зимових олімпійських іграх-2018 у Пхьончхані.

Як повідомляє "Апостроф", матч закінчився з рахунком 8:2 на користь росіян.

ОАР - СЛОВЕНІЯ - 8:2 ХРОНІКА МАТЧУ

Вже з перших хвилин матчу росіяни насіли на ворота словенців, але довгий час Лука Грачнар відбивав усі кидки хокеїстів ОАР. Однак в кінці першого періоду словенський голкіпер капітулював. Причому двічі за 22 секунди. Спершу росіяни розіграли зайвого, потім словенцям не пощастило після дальнього кидка Ковальчука - шайба влетіла у ворота рикошетом від словенського хокеїста.

Ще три шайби на будь-який смак росіяни закинули протягом п'яти хвилин в середині другого періоду. Відзначилися Олександр Барабанов, Ілля Каблуков і Кирило Капризов.

Потім словенці одну шайбу відіграли, але на 38-й хвилині Ілля Ковальчук потужним кидком оформив дубль.

ОЛІМПІАДА 2018: ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ 16 ЛЮТОГО

На початку третього періоду свою другу шайбу закинув Кирило Капризов. Він же на 48-й хвилині оформив хет-трик. Обидва рази форвард ЦСКА точним ударом справа завершував красиві атаки росіян.

Залишалося грати більш десяти хвилин, але росіяни не стали добивати словенців. Ті ж на останній хвилині провели другу результативну атаку за матч, яку точним ударом завершив Панце.

У підсумку, 8:2 - російські хокеїсти реабілітувалися перед своїми вболівальниками. Нагадаємо, російські хокеїсти почали олімпійський турнір з ганебної поразки від Словаччини. Зовсім інший результат у словенців, які обіграли США.

У третьому турі, матчі якого пройдуть в суботу, Олімпійські атлети з Росії зустрінуться зі збірною США.