Пʼятниця, 19 квітня

19 квітня

Трохи не вистачило: хокейна збірна України в драматичному матчі поступилася Польщі

Збірна України з хокею в товариському поєдинку поступилася Польщі.

Обидві команди в даний момент готуються до матчів чемпіонату світу. Україна зіграє в дивізіоні IB, а поляки в дивізіоні рівнем вище - IA.

Рахунок на початку другого періоду відкрив Сергій Бабинець - 1:0. Втім на перерву команди пішли за рахунку 1:2 на користь польської збірної. В середині третього відрізка поляки забили ще один гол - 1:3, але незабаром українці зуміли скоротити рахунок зусиллями Кирила Катрича - 2:3. Втім зрівняти рахунок збірної України так і не вдалося. На останніх секундах Польща встановила остаточний рахунок 2:4.

Варто відзначити, що за збірну України вперше після чотирирічної перерви зіграв голкіпер Сергій Гайдученко, який відбив у цьому матчі 34 кидка.

18 квітня Україна проведе товариський матч проти Угорщини. Це буде останній спаринг збірної перед чемпіонатом світу.

Раніше "Апостроф" повідомляв про перемогу юнацької збірної України над Австрією.