• НБУ:EUR 40.00
НБУ:USD  39.80

28 березня

Україна прийме престижні спортивні змагання

У Луцьку в наступному році пройде етап змагань Суперліги командного чемпіонату Європи з багатоборства.

Першість континенту проводять у чотирьох лігах, а Суперліга вважається найбільш елітною.

"6-7 липня 2019 року вісім найсильніших європейських команд, включаючи збірну України, в Луцьку будуть боротися за перемогу в Суперлізі командного чемпіонату Європи.

Ці змагання зламають сумну тенденцію, коли Україна була позбавлена права проведення міжнародних легкоатлетичних змагань протягом тривалого часу", - прокоментував майбутню подію президент Федерації легкої атлетики України Ігор Гоцул.

У минулому році європейську першість брав Таллін. На турнірі збірна України перемогла в командному заліку, Аліна Шух взяла "золото" в індивідуальному заліку семиборства, а Олексій Касьянов став срібним призером у десятиборстві.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що український легкоатлет завоював золоту медаль на престижних змаганнях у Німеччині.