Пʼятниця, 3 травня

3 травня

"Шахтар" розгромив "Чорноморець" в чемпіонаті України: відеоогляд

У матчі дев'ятого туру чемпіонату України донецький "Шахтар" у Харкові розгромив одеський "Чорноморець". Гра завершилася перемогою з рахунком 3:0.

У першому таймі команди голів не забивали, а в другому "Шахтар" тричі розписався у воротах гостей. Почав погром точний удар Мораеса, а через дві хвилини Трубочкін відправив м'яч у свої ворота. Крапку поставив точний удар Тайсона на 82-й хвилині.

"Шахтар" - "Чорноморець" 3:0

Голи: Мораес, 58, Трубочкін, 60 (авт.), Тайсон, 82

"Шахтар": Шевченко, Бутко (Данченко, 83), Кривцов, Матвієнко, Ісмаїлі, Майкон, Степаненко (Кайоде, 70), Марлос, Тайсон, Фернандо (Патрік, 78), Мораес.

"Чорноморець": Литовченко, Романюк, Рижук, Грачов, Трубочкін, Савченко, Мусолітін, Леонов (Татарков, 83), Бабенко, Чорний (Норенков, 73, Коваль (Штогрин, 64).

Раніше "Апостроф" повідомляв, що "Динамо" розгромило "Десну" в матчі дев'ятого туру УПЛ.