Неділя, 5 травня

5 травня

Тоттенхем Хотспур - Барселона: відео голів

У матчі другого туру групового етапу Ліги чемпіонів "Барселона" на виїзді обіграла "Тоттенхем Хотспур" з рахунком 4: 2.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Тоттенхем Хотспур" - "Барселона".

На самому початку матчу рахунок відкрив Коутіньйо, скориставшись грубою помилкою голкіпера англійського клубу - 0:1. Незабаром перевагу каталонців подвоїв Ракітіч, якому вдався прекрасний дальній удар - 0:2.

На початку другого тайму "Барселона" могла довести рахунок до великого, але Мессі протягом декількох хвилин двічі пробив в штангу. У підсумку, "Тоттенхем" зумів скоротити розрив у рахунку, відзначився Кейн - 1:2. Втім, Мессі тут же знову довів перевагу каталонців до двох м'ячів - 1:3. Надію господарям подарував гол Ламели в середині тайму - 2:3. Але в самій кінцівці зустрічі Мессі оформив дубль - 2:4.

ТОТТЕНХЕМ - БАРСЕЛОНА: ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ

"Тоттенхем" Англія - "Барселона" Іспанія - 2:4 (0:2)

Голи: Кейн (52), Ламела (66) - Коутіньо (2), Ракітіч (28), Мессі (56, 90)

СПЕЦПРОЕКТ ЛІГА ЧЕМПІОНІВ-2018/2019: НОВИНИ, РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ, ТАБЛИЦІ, ВІДЕО ОГЛЯДИ ВСІХ ІГОР

Раніше "Апостроф" повідомляв, що "Барселона" програла "Леганесу" в матчі чемпіонату Іспанії.