Субота, 27 квітня

27 квітня

26 квітня

Гоффенгайм - Шахтар: відео голів

У п'ятому турі групового етапу Ліги чемпіонів "Шахтар" на виїзді грав з "Гоффенгаймом". У неймовірному поєдинку "гірники" здобули перемогу з рахунком 3:2.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Гоффенгайм" - "Шахтар".

"Шахтар" двічі відзначився вже у перші п'ятнадцять хвилин матчу. Спершу Ісмаїлі отримав пас від Тайсона, увірвався в штрафну і пробив з гострого кута - м'яч рикошетом від ноги суперника залетів у дальній кут. А слідом уже Тайсон вийшов один на один і переграв воротаря.

Однак ще до перерви "Гоффенгайм" відігрався - спершу Андрій Крамаріч перекинув Андрія Пятова, а в кінці тайму Стівен Цубер головою відправив м'яч у сітку після невпевнених дій українського воротаря.

У кінцівці матчу, яку "Шахтар" проводив у більшості (червону картку отримав Адам Салаї), забивати могли обидві команди, але перемогу все ж вирвали "гірники". Чудову комбінацію донецького клубу завершив Тайсон.

Таким чином, "Шахтар" набрав 5 очок, обійшов "Гоффенгайм" (3 очки) і зберіг шанси на плей-офф ЛЧ. У "Манчестер Сіті" - 10 очок, у "Ліона" - 7 очок.

ХОФФЕНХАЙМ - ШАХТАР - 2:3
Голи: Крамаріч, 17, Цубер, 40 - Ісмаїлі 14, Тайсон 15, 90+3

СПЕЦПРОЕКТ ЛІГА ЧЕМПІОНІВ-2018/2019: НОВИНИ, РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ, ТАБЛИЦІ, ВІДЕО ОГЛЯДИ ВСІХ ІГОР