Пʼятниця, 26 квітня

26 квітня

25 квітня

Мессі врятував "Барселону" від домашнього конфузу: відеоогляд

"Барселона" втратила очки в домашньому матчі 22-го туру чемпіонату Іспанії проти "Валенсії". Зустріч на "Камп Ноу" завершилася внічию - 2:2.

Уже до середини першого тайму "Барселона" програвала з рахунком 0:2, проте від поразки каталонців врятував Ліонель Мессі. Аргентинець ще до перерви реалізував пенальті, а в другому таймі зрівняв рахунок.

Після цього туру "Барселона" набрала 50 очок і очолює турнірну таблицю чемпіонату Іспанії. У "Валенсії" - 30 очок і сьомий рядок у таблиці.

"Барселона" - "Валенсія" - 2:2
Голи: Мессі, 39 (пен.), 64 - Гамейро, 24, Парехо, 33 (пен.)

"Барселона": Тер Штеген, Семеду (Альба, 46), Піке, Вермален, Роберто, Ракітіч, Відаль, Ален (Артур, 66), Мессі, Л. Суарес, Коутіньо (Малком, 84).

"Валенсія": Нето, Піччіни, Гарай, Пауліста, Лато, Васс, Коклен (Кондогбіа, 71), Парехо, Черишев, Родріго (Міна, 78), Гамейро (Торрес, 41).

Раніше "Апостроф" також повідомляв про те, що "Барселона" ефектно уникла вильоту з Кубка Іспанії.