Субота, 27 квітня

27 квітня

26 квітня

Відомий український футболіст забив переможний гол у Європі: опубліковано відео

Український нападник Артем Кравець приніс перемогу "Кайсеріспору" в матчі 21-го туру чемпіонату Туреччини проти "Фенербахче" - 1:0.

На 87-й хвилині матчу українець забив єдиний гол у матчі - Кравець з лінії воротарського майданчика завдав точного удару головою після подачі з лівого флангу.

Український форвард провів на полі майже весь матч і був замінений на 89-й хвилині.

Ще один українець Олександр Кучер відіграв за "Кайсеріспор" весь матч і відзначився жовтою карткою.

Відзначимо, що 29-річний Кравець відзначився голом за "Кайсеріспор" у другому поєдинку поспіль, а також в п'ятий раз в поточному сезоні.

Раніше "Апостроф" також повідомляв про те, що український нападаючий Роман Зозуля забив два голи в матчі за іспанський "Альбасете".