Пʼятниця, 3 травня

3 травня

Відома українська спортсменка перервала неймовірну переможну серію: опубліковано відео

Українська дзюдоїстка Дар'я Білодід завоювала срібну медаль на Гран-прі Тбілісі. В ході цих змагань українка зазнала першої більш ніж за півтора року поразки.

18-річна Білодід в півфіналі Гран-прі Тбілісі виявилася сильнішою за призера Олімпійських ігор Еву Чернівецьку з Угорщини, проте в фіналі поступилася француженці Мелані Клемен.

Для українки ця поразка стала першою з серпня 2017 року, коли вона поступилася в третьому раунді дебютного чемпіонату світу. Після цього Білодід залишалася непереможною протягом 38 сутичок. За цей час українка виграла вісім турнірів, включаючи чемпіонати світу як серед юніорів, так і серед дорослих.

Раніше "Апостроф" також повідомляв про те, що українські стрілки феноменально виступили на чемпіонаті Європи.

Розділ: Спорт Тема: Спорт