Пʼятниця, 26 квітня

26 квітня

25 квітня

"Барселона" фантастично врятувалася від поразки в яскравому матчі чемпіонату Іспанії: відеоогляд

В рамках 30-го туру чемпіонату Іспанії "Вільярреал" приймав "Барселону". Зустріч завершилася внічию з рахунком 4:4.

"Барселона" двічі забила в перші двадцять хвилин гри, проте потім дозволила суперникові не тільки відігратися, а й вийти вперед. На 80-й хвилини каталонці поступалися з рахунком 2:4, але відігралися на останніх хвилинах зустрічі після вилучення у суперника. Спершу зі штрафного забив Лео Мессі, який вийшов на заміну в другому таймі, а потім Луїс Суарес зрівняв рахунок сильним ударом з лінії штрафного майданчика.

Після цього матчу "Барселона" набрала 70 очок і очолює турнірну таблицю Прімери. У "Вільярреала" - 30 очок і сімнадцяте місце.

"Вільярреал" - "Барселона" - 4:4

Голи: Чуквуезе, 23, Екамбі, 50, Іборра, 62, Бакка, 80 - Коутіньйо, 12, Малком, 16, Мессі, 90+1, Суарес, 90+3

"Вільярреал": Асенхо, Гаспар, Гонсалес, Руїс, Фунес Морі, Іборра, Педраса, Касорла, Чуквуезе (Бонера, 88), Морланес (Касерес, 63), Екамбі (Бакка, 72).

"Барселона": тер Штеген, Роберто, Умтіті, Лангле, Альба, Відаль, Бускетс (Ракітіч, 73), Артур (Аленья, 72), Малком, Суарес, Коутіньо (Мессі, 61).

Вилучення: Гонсалес, 86 (друге попередження)

Нагадаємо, раніше "Апостроф" повідомляв про те, що в попередньому турі чемпіонату Іспанії Мессі врятував "Барселону" від втрати очок.