Четвер, 25 квітня

25 квітня

Один з кращих гравців світу забив приголомшливий за красою гол: опубліковано відео

У матчі 33-го туру чемпіонату Англії з футболу між "Челсі" і "Вест Гемом" був забитий неймовірний за красою гол.

Його автором став півзахисник "пенсіонерів" Еден Азар. На 24-й хвилині зустрічі бельгієць, отримавши м'яч практично в центрі поля від Каллума Хадсон-Одоі, на дриблінгу обійшов декількох суперників, увійшов до штрафного майданчика і пробив у самісінький кут метрів з 11-ти.

Цей гол став першим у грі. На 90-й хвилині Азар оформив дубль, встановивши остаточний рахунок у матчу - 2:0. Перемога дозволила "Челсі" піднятися на 3-е місце в турнірній таблиці чемпіонату Англії, команда набрала 66 очок.

Азар очолив рейтинг гравців Прем'єр-Ліги за показником "гол+пас". Він забив 16 м'ячів і зробив 12 результативних передач.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що футбольний арбітр зробив пропозицію колезі прямо на полі.