• НБУ:USD 38.90
  • НБУ:EUR 42.05
НБУ:USD  38.90

28 березня

Молодь "Динамо" і "Шахтаря" в епічній битві визначила майбутнього чемпіона: відеоогляд матчу

Завершився матч 25-го туру чемпіонату України з футболу між молодіжними командами "Динамо" і "Шахтаря". Зустріч проходила в Києві. Вольову перемогу в грі з рахунком 2:1 здобули господарі.

Перший м'яч у матчі був забитий на 48-й хвилині. Результативним ударом відзначився півзахисник гостей Дмитро Топалов. Але вже через три хвилини кияни зрівняли рахунок. Допоміг їм це зробити захисник "гірників" Валерій Бондар, зрізавший м'яч у власні ворота. А на 72-й хвилині перемогу киянам приніс влучний удар хавбека Владислава Супряги.

У турнірній таблиці молодіжної першості "Динамо" набрало 65 очок. Столична команда впевнено лідирує, випереджаючи "Олександрію", яка йде другою, на 7 очок.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що легендарний український футболіст дав прогноз на матч Динамо - Шахтар.