НБУ:USD  39.40

11 травня

10 травня

В Англії забили найшвидший гол в історії: опубліковано відео

У матчі англійської Прем'єр-Ліги між "Уотфордом" і "Саутгемптоном" був забитий найшвидший гол в історії турніру. Його автором став форвард гостей Шейн Лонг.

Після розіграшу м'яча з центру поля ірландець відразу ж пішов у пресинг, перехопив передачу захисника суперників Крейга Каткарта, вийшов один на один з воротарем і пробив мимо нього. М'яч у воротах "Уотфорда" опинився вже на 7-й хвилині гри. Швидше в АПЛ не забивав ніхто. Попередній рекорд - гол форварда "Тоттенхема" Ледлі Кінга на 10-й секунді в матчі 18-річної давності.

Сама зустріч "Уотфорда" і "Саутгемптона" завершилася внічию - 1:1. Примітно, що господарям вдалося відігратися на останній хвилині зустрічі.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що футболісти англійського гранда підірвали мережу своїми образами.