Четвер, 25 квітня

25 квітня

Фантастичний "Ліверпуль" знищив "Барселону" в Лізі чемпіонів: відеоогляд

У матчі-відповіді 1/2 фіналу Ліги чемпіонів "Ліверпуль" розгромив "Барселону" з рахунком 4:0 і завоював путівку в фінал.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Ліверпуль" - "Барселона".

Рахунок був відкритий вже на 7-й хвилині. Нападник "Ліверпуля" Орігі, добив м'яч у ворота після удару Хендерсона і сейва тер Штегена. На 54-й Вейналдум замкнув простріл Александера-Арнольда, подвоївши перевагу мерсисайдців. Через дві хвилини голландець оформив дубль, точно пробив головою після навісу Шакірі, і зрівнявши рахунок за сумою двох зустрічей. Вирішальний гол на 79-й хвилині забив Орігі, який точно пробив після прострілу з кутового у виконанні Александера-Арнольда.

ЛІВЕРПУЛЬ - БАРСЕЛОНА: ВІДЕО ГОЛІВ

У фіналі "Ліверпуль" зіграє з переможцем пари "Аякс" - "Тоттенхем Хотспур", які зіграють 8 травня.

"Ліверпуль" Англія - "Барселона" Іспанія 4:0 (перший матч - 0:3)

Голи: Орігі (7, 79), Вейналдум (54, 56)

"Ліверпуль": Аліссон, Робертсон (Вейналдум, 46), Матіп, ван Дейк, Александер-Арнолд, Хендерсон, Фабіньо, Шакірі (Старрідж, 90), Мілнер, Мане, Орігі (Гомес, 85).

"Барселона": тер Штеген, Альба, Лангле, Серджіо Роберто, Піке, Коутіньо (Нелсон Семеду, 60), Ракітіч (Малком, 80), Відаль (Артур, 75), Бускетс, Суарес, Мессі.

Попередження: Фабіньо (11), Бускетс (45), Ракітіч (53), Матіп (66), Нельсон Семеду (75).

СПЕЦПРОЕКТ ЛІГА ЧЕМПІОНІВ-2018/2019: НОВИНИ, РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ, ТАБЛИЦІ, ВІДЕО ОГЛЯДИ ВСІХ ІГОР