Середа, 24 квітня

24 квітня

"Тоттенгем" у фантастичному матчі вийшов у фінал Ліги чемпіонів

У матчі-відповіді 1/2 фіналу Ліги чемпіонів "Тоттенгем" на виїзді обіграв "Аякс" з рахунком 3:2 і за сумою двох зустрічей вийшов у фінал.

На 5-й хвилині рахунок відкрив де Лігт, який точно пробив головою після навісу з кутового. На 35-й хвилині перевагу голландського клубу збільшив Зіеш, який замкнув простріл у виконанні Тадича. Англійському клубу тепер потрібно забивати три м'ячі для вихід у фінал і він це зробив.

На початку другого тайму Лукас точно пробив в кут після пасу Аллі. Через кілька хвилин він же відправив м'яч у ворота після помилки Онани. А на п'ятій компенсованій хвилині Аллі знову асистував Лукасу, який оформив хет-трик і приніс своїй команді історичну перемогу.

АЯКС - ТОТТЕНГЕМ: ВІДЕО ГОЛІВ

У фінал Ліги чемпіонів "Тоттенгем" зіграє з "Ліверпулем". Матч відбудеться 1 червня в Мадриді.

АЯКС - ТОТТЕНГЕМ ГОТСПУР - 2:3 (2:0) - перший матч - 1:0

Голи: де Лігт (5), Зіеш (35) - Лукас (55, 59, 90+5)

"Аякс": Онана, Блінд, де Лігт, Тальяфіко, Мазрауі, Шене (Велтман, 60), де Йонг, ван де Бек (Магальян, 90), Зіеш, Тадич, Дольберг (Дейлі Сінкгравен, 67).

"Тоттенгем": Льоріс, Алдервейрелд, Роуз (Девіс, 82), Тріпп'єр (Ламела, 81), Вертонген, Аллі, Ваньяма (Льоренте, 46), Лукас Моура, Сіссоко, Еріксен, Сон Хин Мін.

Попередження: Сіссоко (16), Дольберг (50), Роуз (76), Зіеш (77), Онана (90).

СПЕЦПРОЕКТ ЛІГА ЧЕМПІОНІВ-2018/2019: НОВИНИ, РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ, ТАБЛИЦІ, ВІДЕО ОГЛЯДИ ВСІХ ІГОР