Четвер, 18 квітня

18 квітня

Як Україна перемогла Італію в півфіналі чемпіонату світу: відео вирішального моменту

Збірна України в півфінальному матчі чемпіонату світу U20 обіграла Італію (1:0) і вперше в історії вийшла у фінал.

Вирішальний момент у матчі стався в компенсований час другого тайму. Нападаючий італійської збірної Джанлука Скамакка вдарив в обличчя рукою захисника українців Валерія Бондаря, після чого прийняв м'яч в штрафній і з розвороту пробив точно у верхній кут. Головний арбітр матчу бразилець Рафаель Клаус прийняв рішення скористатися системою відеоассістента (VAR) і після перегляду відеоповтору скасував гол.

Україна - Італія - 1:0 (0:0)

Гол: Булеца, 65

У фіналі Україна зіграє з переможцем пари Еквадор - Південна Корея. Матч відбудеться 15 червня.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що в чвертьфіналі збірна України обіграла Колумбію.