Вівторок, 23 квітня

23 квітня

Коноплянка дебютував за "Шахтар": відео

У четвер, 5 вересня, в товариському матчі зустрічалися донецький "Шахтар" і "Колос" з Ковалівки.

Гра проходила в Києві на полі заміського комплексу "Святошин". Підсумковий рахунок матчу - 1:1. Обидва м'ячі були забиті у другому таймі. При цьому у складі "гірників" Тете не реалізував пенальті, а Семеніхін був видалений з поля з правом подальшої заміни. Також цікаво, що перший тайм за "Шахтар" відіграв Євген Коноплянка. Для зіркового футболіста це була перша гра за донецьку команду.

"Шахтар" (Донецьк) - "Колос" (Ковалівка) - 1:1

Голи: Лисенко, 52; Муравський, 85.

Нереалізований пенальті: Тете, 42.

"Шахтар": Шевченко, Додо (Шушко, 59), Бутко, Семеніхін (Муравський, 53), Сіпріано, Маркос, Криськів (Приходько, 69), Бондаренко (Кобилянський, 69), Тете (Холод, 69), Коноплянка (Очеретько , 46), Борячук.

"Колос": Сітало, Зозуля (гравець на перегляді, 46), Максименко (Задоя, 46), Рябов (Парамонов, 46), Мигунов (Чорноморець, 46), Мілько (Ореховський, 46), Кізілатеш (Поздєєв, 46), Костишин (Сорокін, 46), Ільїн (Шамич, 31, Морозко, 46, Гида, 76), Нехтій (Волков, 46, Хучбаров, 76), Кожушко (Лисенко, 46).

Вилучення: Семеніхін, 51.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що стало відомо, скільки Коноплянка заробить у "Шахтарі".