Субота, 4 травня

4 травня

3 травня

Переможця Кубка Лібертадорес визначено у фантастичному матчі: відео

Бразильський "Фламенго" став володарем Кубка Лібертадорес, обігравши у фіналі турніру аргентинський "Рівер Плейт". Зустріч завершилася з рахунком 2:1.

Аргентинці відкрили рахунок на 14-й хвилині, коли результативним ударом відзначився Рафаель Борре. Переможний результат "Рівер Плейт" утримував аж до 89-ї хвилини, коли гол забив найкращий бомбардир турніру Габріел Барбоза. На 2-й компенсованій хвилині "Фламенго" і зовсім вийшов вперед - той же Барбоза зробив дубль, тим самим принісши трофей своїй команді.

Для "Фламенго" ця перемога стала другою в Кубку Лібертадорес. Вперше команда виграла головний клубний турнір Південної Америки у 1981 році.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що "Манчестер Сіті" виграв битву в "аристократів" у чемпіонаті Англії.