Пʼятниця, 3 травня

3 травня

У допомогу "Шахтарю": команда Малиновського обіграла "Динамо" в Лізі чемпіонів

Італійська "Аталанта" обіграла загребське "Динамо" з рахунком 2:0 у матчі 5-го туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Рахунок у матчі господарі відкрили на 27-й хвилині. Луїс Мюріель переграв Домініка Ліваковича ударом з 11-метрової позначки. Пенальті був призначений за фол, зроблений у штрафному майданчику своєї команди Діно Перичем.

Відразу ж після перерви "Аталанта" забила другий м'яч. Алехандро Гомес, обігравши кількох суперників, пробив у лівий нижній кут воріт Ліваковича. Господарі могли довести рахунок і до розгромного, але жоден зі своїх численних моментів вони не використали у час, що залишився.