Субота, 27 квітня

27 квітня

26 квітня

Аталанта - Динамо Загреб - 2:0 Відеоогляд

У матчі 5-го туру групового турніру Ліги чемпіонів італійська "Аталанта" вдома обіграла загребське "Динамо" з рахунком 2:0.

Рахунок на 27-й хвилині ударом з пенальті відкрив Луїс Мюріель. На 47-й хвилині другий гол, який став останнім у грі, провів Алехандро Гомес після класного індивідуального проходу.

У цій групі перше місце і вихід до плей-офф собі вже забезпечив "Манчестер Сіті". Чемпіон України "Шахтар" перед останнім туром на одне очко випереджає загребське "Динамо", і на два - "Аталанту". У 6-му турі "Шахтар" вдома зіграє з "Аталантою", а "Динамо" на своєму полі прийме "Манчестер Сіті". Матчі відбудуться 11 грудня.

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ

Група С. 5-й тур

АТАЛАНТА Італія - ДИНАМО Хорватія - 2:0

Голи: Муріель, 27 (з пенальті); Гомес, 47.

Аталанта: Голліні, Толої, К'яер, Паломіно, Хатебур (Кастань, 65), Де Рон, Фройлер, Госенс, Пашалич, Гомес (Малиновський, 90), Муріель (Ілічич, 61).

"Динамо": Лівакович, Теофіль-Катрін, Ділавер, Перич, Стоянович (Г'їра, 75), Ольмо (Шитум, 90+3), Адемі, Іванушец (Гояє, 67), Леовац, Петкович, Оршич.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що "Шахтар" перервав жахливу серію з найбагатшою командою світу в Лізі чемпіонів.