Вівторок, 23 квітня

23 квітня

Збірна України принижена сусідами в хокейному відборі на Олімпіаду-2022

Хокейна збірна України зазнала розгромної поразки з рахунком 1:6 від національної команди Польщі в матчі другого туру відбіркового турніру до Олімпійських ігор 2022 року. Поєдинок відбувся в Нур-Султані (Казахстан).

Українці досить непогано почали матч. На 16-й хвилині нашу збірну вперед вивів Павло Таран. Однак піти на першу перерву, ведучи в рахунку, українцям не вдалося. За 26 секунд до сирени вони пропустили першу шайбу в матчі. У другому періоді поляки закинули дві шайби, а в третій 20-хвилинці - ще три.

КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ТУРНІР ДО ОЛІМПІАДИ-2020

Група H, 2-й тур

УКРАЇНА - ПОЛЬЩА - 1:6 (1:1, 0:2, 0:3)

Голи: Таран (Алексюк, Буценко) - 15:45; Старжинськи (Дзюбинськи) - 19:34; Пшигодськи (Вайда, Марзец) - 27:19; Марзец, мен. - 35:55; Колуш, біл. - 40:44; Капиця (Цюра, Беттахар) - 52:16; Коморськи - 55:11.

Українці втратили шанси на вихід на Олімпійські ігри 2020 року. Останній матч з Нідерландами перетворюється для нашої команди в порожню формальність.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що збірна України зганьбилася на старті хокейного відбору Олімпіади-2022.