• НБУ:EUR 42.55
НБУ:USD  39.45

22 травня

21 травня

"Ювентус" впевнено обіграв "Інтер" в ключовому матчі чемпіонату Італії: відеоогляд

У матчі 26-го туру чемпіонату Італії "Ювентус" обіграв "Інтер" з рахунком 2:0. Матч проходив без глядачів через епідемію коронавируса в Італії.

"Ювентус" захопив ініціативу з перших хвилин і Ханданович двічі виручив "Інтер" після небезпечних ударів де Лігта і Кости. В середині тайму гостям вдалося вирівняти гру, але до небезпечних моментів справа майже не доходила.

На початку другого тайму "Ювентус" відкрив рахунок, ударом з близької відстані відзначився Ремзі. Через деякий час перевагу туринців збільшив Дібала, який класно обіграв захисника і пробив зовнішньою стороною стопи.

Завдяки перемозі "Ювентус" вийшов на перше місце в турнірній таблиці Серії А. "Інтер" залишився на третій позиції.

"Ювентус" - "Інтер" - 2:0 (0:0)

Голи: Ремзі (54), Дібала (67)

"Ювентус": Щесни, де Лігт, Алекс Сандро (Де Шильйо, 77), Бонуччі, Ремзі, Куадрадо, Бентанкур, Матюїді, Дуглас Коста (Дібала, 59), Роналду, Ігуаїн (Бернардескі, 80).

"Інтер": Ханданович, Бастоні, де Врей, Шкріньяр, Янг, Брозовіч, Кандрева (Гальярдіні, 74), Барелла (Еріксен, 59), Весіно, Мартінес, Лукаку (Санчес, 77).

Попередження: Шкріньяр (63), Весіно (71), Брозовіч (79), Роналду (87).