НБУ:USD  39.20

9 травня

8 травня

"Динамо" з величезним трудом пробилося в півфінал Кубка України: відеоогляд

У матчі 1/4 фіналу Кубка України "Динамо" в додатковий час обіграло "Олександрію" з рахунком 1:0 і завоював путівку в півфінал.

Більшу частину матчу динамівці грали в меншості, так як на 55-й хвилині був видалений Кадірі за дві жовті картки. У кінцівці другого тайму Русин відправив м'яч у ворота "Олександрії", але він був скасований через офсайд. Вирішальний епізод стався на початку другого екстра-тайму, єдиний гол у матчі забив Циганков.

"Динамо" - "Олександрія" - 1:0 (0:0)

Гол: Циганков, 106

"Динамо": Бущан, Кендзьора, Попов, Шабанов, Миколенко, Кадірі, Сидорчук, Караваєв (Циганков, 87), Буяльський (Шепелєв, 84), Вербич (Андрієвський, 117), Сіль (Русин, 46)

"Олександрія": Паньків, Лучкевич, Дубра, Бухал, Мірошниченко, Банада (Безбородько, 108), Довгий (Грицук, 75), Гречишкін, Мишенко (Задерака, 34), Сітало, Третьяков (Шендрик, 118)

Попередження: Кадірі, Сидорчук, Попов - Бухал, Довгий, Мірошниченко, Гречишкін

Вилучення: Кадірі, 55 (повторне попередження)

Раніше повідомлялося, що в півфінал Кубка України вийшла команда з села.