Вівторок, 30 квітня

30 квітня

Визначилися перші чвертьфіналісти Ліги чемпіонів

У вівторок, 10 березня, визначилися перші чвертьфіналісти Ліги чемпіонів. Ними стали італійська Аталанта, яка у феєричному матчі обіграла іспанську "Валенсію", і німецький "РБ Лейпциг", який розгромив минулорічного фіналіста турніру "Тоттенгем Готспур".

Героєм першої зустрічі став Йосип Ілічич, що забив усі чотири м'ячі своєї команди. Український півзахисник Аталанти Руслан Малиновський з'явився на полі на 78-й хвилині за рахунку 3:3.

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ

1/8 фіналу. Матч-відповідь

ВАЛЕНСІЯ - АТАЛАНТА - 3:4 (результат першого матчу - 1:4)

Голи: Ілічич, 3 (з пенальті); Гамейро, 21; Ілічич, 43 (з пенальті); Гамейро, 51; Торрес, 67; Ілічич, 71; Ілічич, 82.

Валенсія: Сіллессен, Васс, Діакабі (Гедеш, 46), Гайя, Кондогбіа, Коклен (Черишев, 74), Солер, Парехо, Ферран Торрес, Родріго (Флоренці, 79), Гамейро.

Аталанта: Спортьєлло, Хатебур, Паломіно, Кальдара, Госенс, Гомес (Малиновський, 78), де Рон (Сапата, 45), Ілічич, Фройлер, Пашалич (Тамез, 83), Гімшиті.

У паралельній зустрічі кращим став капітан "РБ Лейпциг" Марсель Забітцер, який оформив дубль.

РБ ЛЕЙПЦИГ - ТОТТЕНГЕМ ГОТСПУР - 3:0 (результат першого матчу - 1:0)

Голи: Забітцер, 10; Забітцер, 21; Форсберг, 87.

РБ Лейпциг: Гулачі, Клостерманн, Упамекано, Хальстенберг, Мукієле (Адамс, 55), Нкунку (Айдара, 59), Анхеліньо, Забітцер (Форсберг, 87), Лаймер, Шик, Вернер.

Тоттенхем Хотспур: Льоріс, Орьє (Волкотт, 90+1), Алдервейрелд, Танганга, Сессеньон, Уїнкс, Дайер, Ло Чельсо (Фернандеш, 80), Аллі, Ламела, Лукас.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що команда Моурінью зазнала нової втрати перед вирішальною битвою в Лізі чемпіонів.