Понеділок, 6 травня

5 травня

4 травня

"Манчестер Юнайтед" і "Тоттенхем" провели яскравий матч в чемпіонаті Англії

У матчі 30-го туру чемпіонату Англії "Тоттенхем" на своєму полі приймав "Манчестер Юнайтед". Зустріч завершилася внічию - 1:1.

Першими в матчі забили "шпори", коли Бергвейн відзначився в середині першого тайму. Гол у відповідь "МЮ" забив з пенальті, який заробив Поль Погба. "Вирок" арбітра виконав Бруну Фернандеш.

До слова, на 90-й хвилині у ворота господарів призначили другу "точку", але потім арбітр подивився повтор і змінив рішення.

"Шпори" набрали 42 очки і посідають восьме місце АПЛ. "Юнайтед" з 46 очками йде на п'ятій позиції.

"Тоттенхем" - "Манчестер Юнайтед" - 1:1 (1: 0)

Голи: Бергвейн, 27 - Фернандеш, 81, пен.

"Тоттенхем": Льоріс, Орье, Девіс, Санчес, Дайер, Сіссоко, Ламела (Жедсон Фернандеш, 70), Бергвейн (Ло Чельсо, 70), Уінкс, Сон Хин Мін, Кейн.

"Манчестер Юнайтед": Де Хеа, Шоу, Магуайр, Лінделеф (Матіч, 78), Уан-Біссака, Мактоміні (Байї, 89), Фред (Погба, 63), Бруну Фернандеш, Джеймс (Грінвуд, 62), Марсьяль (Ігало , 78), Решфорд.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що в Англії опублікували розклад перших матчів чемпіонату країни після відновлення сезону.