Субота, 4 травня

4 травня

Динамо - АЗ: відеоогляд

Київське "Динамо" на НСК "Олімпійський" обіграло "АЗ Алкмаар" в третьому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів. Гра завершилася з рахунком 2:0.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Динамо" - "АЗ".

У першому таймі нідерландці виглядали краще віце-чемпіона України, але реалізувати свої моменти гостям не вдалося.

На 49-й хвилині український клуб вийшов вперед зусиллями Жерсона Родрігеса, а під кінець зустрічі Микола Шапаренко подвоїв перевагу біло-синіх.

У наступному раунді кваліфікації київський клуб зіграє проти бельгійського "Гента", який напередодні обіграв австрійський "Рапід".