Понеділок, 6 травня
  • НБУ:USD 39.20
НБУ:USD  39.20

6 травня

Німецький арбітр відреагував на свою жахливу помилку в матчі Франція - Україна: фото, відео

Німецький арбітр Крістіан Гіттельманн приніс вибачення головному тренеру збірної України Андрію Шевченку за те, що не побачив офсайд при голі у ворота українців в матчі 1-го туру відбіркового турніру чемпіонату світу 2022 року з Францією (1:1).

Про це повідомив журналіст Дмитро Шпірко в ефірі телеканалу "Футбол 1".

"На власні очі бачив - лайнсмен вибачився перед Андрієм Шевченко, вийшовши на другий тайм. Очевидно, переглянувши той епізод. Він вибачався перед нашим тренером", - сказав Шпірко.

Гол у ворота збірної України на 19-й хвилині забив Антуан Грізманн, якому вдався чудовий обвідний удар. Але на початку гольовий атаки в офсайді після пасу з глибини виявився Бенжамен Павар. Положення "поза грою" не було зафіксовано, так як в матчах відбору ЧС-2022 не використовується система відеоассістента (VAR).

Раніше повідомлялося, що українські фанати поділилися думками про гру збірної України в матчі з Францією.