Субота, 4 травня

4 травня

Масове побоїще на першій секунді: в НХЛ влаштували найяскравішу бійку останніх років, фото і відео

Хокеїсти "Нью-Йорк Рейнджерс" і "Вашингтон Кепіталз" влаштували масовую бійку на першій секунді матчу регулярного чемпіонату Національної хокейної ліги.

Відразу після стартового вкидання зчепилися відразу шість спортсменів, а всього за перші п'ять хвилин сталися шість бійок. У підсумку на лавках для штрафників гравцям стало явно тісно.

На двох команди набрали більше 140 хвилин штрафу, що є рекордним показником за останні 5 років.

Хокеїсти "Рейнджерс" намагалися помститися суперникам за травму нападника Артемія Панаріна, якого гравець "Кепіталз" Том Вілсон жбурнув головою об лід кілька днів тому. Такі радикальні заходи не допомогли "Рейнджерс" перемогти і клуб з Нью-Йорку зазнав поразки з рахунком 2:4.

Раніше повідомлялося, що турнір зі змішаних бойових мистецтв в Рівному закінчився масовою бійкою серед глядачів.