Неділя, 28 квітня

28 квітня

Помстився за Євро: український легкоатлет завоював золоту медаль на престижному турнірі, відео

Український легкоатлет Владислав Мазур став переможцем турніру Paavo Nurmi Games зі стрибків у довжину в Турку (Фінляндія).

У боротьбі за перше місце Мазур змагався з фіном Крістіаном Пуллі, який кілька місяців тому випередив його в боротьбі за бронзову медаль чемпіонату Європи. Тоді українець випереджав фіна, але того в останній спробі вдалося перевершити результат Мазура.

Цього разу Пуллі лідирував, показавши результат 7,82 м. Втім, Мазуру в п'ятій спробі вдалося перевершити фіна на три сантиметри. А в останньому стрибку український спортсмен поліпшив свій результат, стрибнувши на 7,90 м. Третє місце зайняв представники Колумбії Арновіс Дальмеро, який стрибнув на 7,75 м.

Раніше повідомлялося, що українська легкоатлетка Ярослава Магучіх завоювала золоту медаль зі стрибків у висоту на турнірі в Словаччині.