Субота, 27 квітня

27 квітня

26 квітня

Українські спортсмени взяли ще два золота на Паралімпіаді в Токіо

У неділю, 29 серпня, на Літніх Паралімпійських іграх-2020, які проходять в Токіо, українська команда завоювала ще дві золоті медалі.

Про це повідомляє Національний паралімпійський комітет в Facebook.

Роман Полянський зі значним відривом завоював золоту медаль в академічному веслуванні. Він переміг у класі PR1 на дистанції 2000 метрів, залишивши найближчого переслідувача на 12 секунд позаду. Це вже друга золота медаль Романа.

Крім того, нашій Оксані Зубковській не було рівних у стрибках в довжину. Спортсменка здобула золоту медаль з результатом 5,54 метра.

У загальному медальному заліку Паралімпіади команда України впевнено утримує четверте місце. В її активі 36 нагород: 10 - золотих, 17 - срібних і 9 - бронзових.

Окрім того, Україна входить до ТОП-5 країн за кількістю золотих медалей: кращий результат тільки у команди Китаю - 25, Великої Британії - 20, ПКР - 14 і США - 12.

Нагадаємо, четвертий день Літніх Паралімпійських ігор в Токіо, 28 серпня, приніс в скарбничку збірної України одразу 12 медалей.