• НБУ:EUR 42.45

19 травня

18 травня

Влучив у дев'ятку: Зозуля забив дебютний гол за новий клуб, відео

Колишній форвард збірної України Роман Зозуля відзначився дебютним голом за свою нову команду "Фуенлабраду". Забитий він був у матчі 14-го туру іспанської Сегунди проти "Лас-Пальмаса".

На 79-й хвилині поєдинку після подачі кутового Роман із непростої позиції зміг відправити м'яч у дев'ятку воріт господарів після скидки від Ібана Сальвадора.

Зозуля зробив рахунок 1:2. У час, що залишився, "Фуенлабрада", попри те, що майже весь другий тайм грала в більшості, так і не змогла уникнути поразки.

Для українського нападника це був 13-й матч за його нинішню команду. В активі Романа у цих іграх 2 результативні передачі.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що Зозуля у складі "Альбасете" забив гарний переможний гол в Іспанії.