Середа, 8 травня
  • НБУ:USD 39.20
НБУ:USD  39.20

8 травня

Реванш не відбувся: Аргентина та Бразилія зіграли внічию у відборі чемпіонату світу, відео

Матч між збірними Аргентини та Бразилії в Сан-Хуані в 14-му турі американського відбіркового турніру чемпіонату світу-2022 завершився внічию з рахунком 0:0.

Поєдинок вийшов не багатим на гольові моменти, але, як це часто буває в іграх між цими командами, досить напруженим. У першому таймі найреальніший шанс забити був у Родріго Де Пауля, але з його ударом впорався Аліссон Бекер.

Після перерви відзначитися забитим м'ячем могли вже гості - чудово зіграв Еміліано Мартінес, який відбив удар Матеуса Куньї з меж карного майданчика.

Таким чином, бразильці не змогли взяти реванш у аргентинців за поразку у фіналі Кубка Америки-2021.

Відбірковий турнір ЧС-2022

Аргентина - Бразилія - 0:0

Нічия дозволила пробитися Аргентині на чемпіонат світу до Катару. Бразилія гарантувала собі участь на Мундіалі раніше.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що перший матч Аргентини і Бразилії перервали через дуже незвичайну причину.